Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Газові котли Данко

Газові котли «Данко» — популярне газове обладнання українського заводу «Агроресурс» (м. Рівне). Його можна використовувати для обігріву приміщення площею до 460 кв. м, а також нагрівання води. За своєю ціною та якістю це один із найкращих товарів для використання на території Росії, Білорусії та України.

Види котлів

Газове обладнання обладнане мікрокафельними пальниками із жаростійкої нержавіючої сталі. Наприклад, можна вибрати 7УХ, 7УС, 10УХ, 10УС, 12,5УХ, 12,5УС, 15,5УХ, 15,5УС, 7УВХ, 7УВС, 10УВХ, 10УВС, 12,5УВХ, 12,5УВС,15 5УВС та інші моделі, які легко підключаються до системи опалення та газопостачання.

Під брендом «Данко» випускають котли:

 • одноконтурні та двоконтурні (потужність від 7 до 50 кВт);
 • підлогові, настінні або парапетні;
 • з відкритою або закритою камерою згоряння (димохід TURBO у стіну або ATMO у дах);
 • з чавунним чи сталевим теплообмінником.

Обладнання з робочим тиском води до 0,1 МПа переважно використовується для обігріву заміських будинків та квартир без опалення. Якщо вибираються двоконтурні котли, вода нагрівається максимум до 90°С.

Працює техніка на природному газі ГОСТ 5542, але можливе переобладнання під зріджений (балонний) газ. Крім газових котлів під брендом «Данко» продається також твердопаливне обладнання, що працює на дровах та вугіллі.

Котли українського виробника повністю автономні. На них не впливає, наприклад, відключення електрики. Для економії газу можна використовувати зовнішній датчик, який зчитуватиме температуру на вулиці і автоматично запускати потрібний режим котла. Можна використовувати також тижневий програматор Salus 091FL, який гарантує економну експлуатацію та відсутність перевитрати дорогого газу.

Структура котла

Газове обладнання складається з теплообмінника, пальника та газової автоматики, яка задає параметри горіння та витрати природного газу. Наявність автоматичного контролю дає можливість економії коштів під час обігріву. Автоматика в котлах «Данко» представлена ​​в трьох варіантах: HONEYWELL (США), EUROSIT (Італія) та Kare (Польща).

Це обладнання іноземних виробників з п’єзоелектричним запалюванням та мікрофакельними пальниками. Котел може підтримувати режим «мале полум’я», плавно вмикається та вимикається. Наявність автоматики допомагає утримувати задану температуру (від 40 до 90 °C). При замовленні одноконтурного котла завжди є можливість підключення бойлера.

Главный критерий выбора котла — мощность оборудования и высокий коэффициент КПД. Нужно определиться, какую площадь помещения придется обогреть и выбрать самую подходящую для этого модель. Если требуется еще и регулярный нагрев воды для купания, то лучше сразу обращать внимание на двухконтурные котлы.

Перевага товару

Термін експлуатації котлів українського виробника становить щонайменше 15 років. Найбільш довговічні моделі із чавунним теплообмінником, які можуть працювати навіть до 40 років. У двоконтурних котлах використовується мідний змійовик-водонагрівач, що забезпечує швидке нагрівання води.

Газові котли Данко це:

 • мінімум споживання електроенергії;
 • велика площа обігріву;
 • зручна автоматика;
 • високий ККД – до 90%;
 • невелика вага – від 49-200 кг.

Гідність котла також у тому, що в ньому прихована дуже добротна автоматика іноземних виробників. У результаті обладнання легко управляти і ризики перегріву або вибуху зведені до мінімуму. Для виготовлення котла використовують лише термостійку сталь та висококласний сірий чавун.

Котел працює з невеликим рівнем шуму, а його розмір фактично не відрізняється від розмірів звичайних кухонних меблів. Данко ідеально вписується в будь-який інтер’єр і легко монтується на місці (підключенням займаються тільки професіонали).

Щоб менше витрачати тепло, можна вибрати модель із термостійкою теплоізоляцією ISOVER французького виробництва. Якщо немає газу або тяги в димоході, то здійснюється автоматичне вимкнення техніки. Швидке відключення у разі будь-якої поломки – важливий аргумент на користь покупки котла. Наприклад, відключення також відбувається при падінні тиску газу до критичного рівня.

Гарантія виробника

Завод «Агроресурс» надає гарантію на всі види газових котлів мінімум на 30-36 місяців. Безкоштовний сервіс передбачений не тільки для самого котла, але і для його комплектуючих. Від покупців потрібно лише складання акта перевірки та підтвердження заводського шлюбу перед заводом-виробником.

Відгуки

Ник_1111

Котел норм. Працює тихо та гріє цілком відчутно. Кухня у будинку прогрівається буквально за 20 хвилин. Щоправда, є одне «але» – газу їсть досить багато. Вже бачу перевитрату порівняно з тим котлов, що був раніше. Але ціна хороша. Навряд чи я знайшов би аналогічний за потужністю котел за таку невелику ціну.

Вадим Никитин

Купували на дачу Данко двоконтурний кілька років тому. Чудово працює та жодного разу не ремонтували. Весь цей час у будинку тепло. Вода середньому нагрівається за 5-10 хвилин. Підтверджую, що котли, що стоять, і їх цілком можна замовляти.

Лейла_ТикТак

Зараз котел і всі моделі Данко вивчали з мікроскопом. Зупинилися на Данко 12,5 УС. Поки що здається найкращим варіантом. Залучила обіцяна економія газу, та й загальний зовнішній вигляд, італійська автоматика. Зараз чекаю на зарплату, щоб уже купити. Прикро буде, якщо помилимося, все ж таки гроші досить великі для нашого скромного бюджету.

Антон1986

Купували восени Данко-15. Усім задоволені. Економія газу приблизно на 10% (але це, як кажуть, поки що). Можливо, взимку буде більше. Віддача тепла від котла дуже активна. У квартирі реально спекотно. Загалом, якщо хочете дійсно нормальне обігрів, а не видимість та гарну тумбу на стіні, то не скупіться на потужний котел. Діти у нас із дружиною за всю осінь не разу не захворіли, а торік суцільні ангіни були. Хочеться вірити, що він протягне весь термін експлуатації. Не хотілося б купувати щороку по котлу і поратися з підключенням.

 

Поделиться:
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок