Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Про завод

Компанія зареєстрована в Україні у місті Рівне. З 1997 року вона виготовляє опалювальну техніку. За цей час вона встигла зайняти лідируючі позиції не лише в Україні та країнах СНД, а й на ринку Європи.

Цінова політика компанії дозволяє покупцеві будь-якого достатку отримати якісну продукцію. Незважаючи на те, що постачальники закуповують деталі не в Україні, це практично не позначається на ціні, що є особливо важливим у період валютних коливань.

Асортимент продукції

Фірма виробляє велику кількість газових, електричних, твердопаливних котлів, а також комплектуючих до них. Знайдеться як техніка для дому, так і рішення для великих підприємств та заводів. Розробкою займаються найкращі інженери та механіки, щоб забезпечити найвищий рівень якості продукції. На всі товари поширюється гарантія терміном на 3 роки.

Відгуки покупців та офіційна статистика компанії говорить про вкрай низьку частоту поломки та про малий відсоток повернення товару назад. За словами менеджера, це єдиний шанс завоювати покупця, адже казан – далеко не сезонне придбання та не витратний матеріал. Його купують, щоб «купити і забути», а не носити на ремонт роками.

«Розумієте, політика – «продати більше» тут не спрацює. Мало того, що ми повертаємо гроші, якщо поломка сталася в перші кілька тижнів, то покупець точно не звернеться за нашим товаром» — з інтерв’ю із заступником директора економічного відділу.

Матеріали

  • Матеріали застосовуються різні. Починаючи від традиційних металевих сплавів, закінчуючи полімерами, композитами, які поєднуються із нестандартними покриттями. Незважаючи на те, що основа металева, термо-екрани та начинки виконані не з металу, а з нових прогресивних матеріалів. Таким чином досягається мінімальна втрата тепла, а у разі поломки система захисту не дасть котлу пошкодити навколишні об’єкти.
  • Нові лакофарбові покриття захистять котел від корозії, окислення, агресивного навколишнього середовища, а також зовнішніх пошкоджень (подряпини, відколи). Фарба не промокає і не відшаровується під дією високих температур. Ще один плюс — всі матеріали екологічно чисті та не викликають отруєння, про що свідчать не лише відгуки, а й спеціальний сертифікат міжнародного рівня.
  • Особливо варто виділити дизайн. Кожен котел як витвір мистецтва — впишеться в будь-який інтер’єр і додасть йому родзинку. Завішувати шторкою чи ховати у кут не потрібно.

Якість

Як було сказано вище, фірма має вихід на світовий ринок, а вимоги до продукції та сертифікації. На сайті представлений весь набір сертифікатів, які необхідні для міжнародної торгівлі, а також нормативні документи, що підтверджують працездатність котлів.

Заміна та ремонт

Якщо має бути поломка не з вини покупця, то, згідно з гарантійним талоном, дистриб’ютор відшкодовує збитки. На адресу установки відправляють майстра, який повинен буде оглянути пристрій і з’ясувати, чи належить цей випадок до гарантійних.

Якщо він констатував факт випадкової чи заводської поломки, то котел демонтують та відвозять на ремонт, попередньо повідомивши про терміни ремонту. Якщо покупців влаштовують умови гарантійного ремонту, майстер заповнить талон та передасть клієнтам для підпису.

Поделиться:
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок