Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Твердопаливні колонки

Сталеві твердопаливні колонки Данко добре нагрівають воду, використовуючи для нагрівання дрова, вугілля, тирсу та інші види палива. Обладнання потрібно підключати до водопровідної мережі та димоходу. Відмінно підходить для дачі, складу чи будь-якого заміського будинку.

Технічні характеристики

Компанія «Агроресурс» (м. Рівне) випускає поки що лише одну модель колонки, що працює на твердих видах палива. Це Данко КВЦ-90, яка на відміну від інших бойлерів має не округлу, а квадратну форму, а колір — чорно-жовтий. Колонка чудово впишеться в будь-який інтер’єр за рахунок компактних габаритів та незвичайного забарвлення.

Твердопаливна колонка це:

 • оригінальний дизайн;
 • об’єм ємності 90 л;
 • висота – 1,9 м;
 • ширина – 384 мм;
 • температура нагріву 80 ° С;
 • сталевий теплообмінник.

Гаряча вода у цій конструкції витісняє холодну водопровідну і за рахунок цього відбувається нагрівання. Щоб нагріти рідину до максимуму, може знадобитися від 30 до 75 хвилин. Регулювати температуру всередині дозволяє змішувач, що монтується окремо. Колонка працює на дровах, вугіллі, антрациті, тирсі, торфі. Згоряння палива відбувається на спеціальній чавунній решітці.

Крім колонок під брендом «Данко» можна купити твердопаливні котли (Данко ТЕМ, ТНК, Т, ТНДК, ТHE, TEМм, АКТВ, ТЛ і ТЕмФП). Твердопаливне обладнання спеціально оснащене вертикальними каналами розпалювання для мінімального режиму горіння. Подача палива механізована, а повітря – примусове. Все це створює зручну систему обігріву, де від людини не потрібно практично ніяких зусиль, крім закупівлі палива.

Комплектація товару

У комплект крім колонки КВЦ-90, входить змішувач із стаціонарною душовою трубкою та сіткою, а також совок з кочергою для закидання палива. Зовні теплообмінник обладнання покритий спеціальним декоративним кожухом.

Унікальність обладнання

Твердопаливні колонки трапляються рідше, ніж газові. Але їх монтаж дешевший і не вимагає маси погоджень. До того ж експлуатація техніки вимагає набагато менших витрат, адже тверде паливо відноситься до найдоступніших за ціною варіантів для обігріву.

Монтаж та обслуговування

Для того, щоб колонка почала працювати, потрібно встановити її на підлозі (на плитку або металевий лист) і підключити до димоходу. Робити це мають лише професіонали. Монтаж змішувача, через який подається вода, проводиться окремо. Підключення роблять через нижній різьбовий отвір у змішувачі кранової частини. Підключення до водопроводу здійснюється через редуктор тиску.

За колонкою також необхідно періодично доглядати. Наприклад, водяний бак доведеться чистити від шламу щонайменше один раз на рік. Для цього потрібно буде зливати його через патрубок, а сам бак мити звичайною водою. Не варто також допускати скупчення золи. Рекомендується вичищати зольник перед кожним розпалом колонки. Якщо паливо не розгорається, потрібно почистити від сажі димову трубу або збільшити її висоту.

Техніка безпеки

Колонка повинна бути встановлена ​​далеко від легкозаймистих предметів (меблів, стін, штор). Не варто зберігати поряд з нею ганчірки та папери, які легко можуть спалахнути, наприклад, якщо на них потрапить іскра від дров чи іншого палива.

Заборонено також:

 • запалювати стовпчик з порожнім баком;
 • розігрівати воду до температури вище за ту, що належить за інструкцією;
 • використовувати колонку, якщо в ній було виявлено текти;
 • намагатися переробити конструкцію колонки самостійно.

В основному колонку встановлюють на кухні або, якщо це склад – до комори чи кута. У будь-якому випадку обране приміщення має відповідати вимогам БНіП та обладнане засобами пожежогасіння.

На відміну від газового обладнання використання твердопаливних колонок не пов’язане з ризиком вибуху або витоку газу. Від господаря потрібно лише не порушувати правила експлуатації та використовувати дозволені види палива.

Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок