Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Чавунні газові конвектори

Данко-Бриз-2,5

Мощность 2.5 кВт
КПД 88 %
Габаритные размеры 275x425x610 мм
Масса 36 кг

Усі характеристики »
Данко-Бриз 4

Мощность 4 кВт
КПД 88 %
Габаритные размеры 275x635x610 мм
Масса 57 кг

Усі характеристики »

Чавунні газові конвектори Данко – опалювальні прилади, виготовлені з міцного металу з автономним режимом роботи та підвищеним рівнем безпеки. Завдяки чавунному теплообміннику досягається високий коефіцієнт тепловіддачі та корисної дії.

Принцип роботи

Функціонування конвектора ґрунтується на принципі природної циркуляції холодних та гарячих повітряних мас. За прогрівання повітря відповідає нагрівальний елемент, розташований у внутрішній частині корпусу. У конвекторів Данко цієї лінійки елемент виконаний з чавуну та має максимальну площу зіткнення з повітряним потоком. Він швидко нагрівається, виділяє велику кількість тепла та гарантує тривалу підтримку високої температури.

Конвекція повітря здійснюється через низку отворів, передбачених на корпусі приладу. Через нижні та бічні отвори повітряні маси прямують до поверхні нагрівального елемента. Через верхні та лицьові гаряче повітря повертається до приміщення, підвищуючи там температуру до комфортного рівня.

Конвектор Данко цієї серії нагрівають повітря за рахунок згоряння природного газу в пальнику. Іскру створює п’єзозапальничка, вмонтована в апарат.

Продукти згоряння газу видаляються через газоповітропровід. Він складається з двох об’єднаних секцій, які дозволяють змінювати довжину труби відповідно до товщини стін будівлі. У процесі монтажу газоповітропровід одним кінцем закладається у стіну, іншим – закріплюється на апараті.

Чавунні газові конвектори Данко оснащуються автоматичними газовими клапанами двох типів:

 • MP;
 • Eurosit.

Це багатофункціональні енергонезалежні пристрої, які дозволяють контролювати подачу палива, регулювати потужність полум’я пальника та температуру в приміщенні.

Моделі

 • Данко-Бриз 2,5. Коефіцієнт корисної дії приладу становить 88% за вихідної потужності 2,5 кВт. Потужність обладнання вистачає на обігрів приміщення об’ємом до 60 м3. Конвектор споживає 0,29 кубометрів газу на годину, при цьому продукти згоряння досягають температури щонайменше 110 °С. Користувачі мають можливість регулювати температуру в приміщенні в діапазоні 13-38 °С. Маса агрегату – 36 кг при габаритах 275×425×610 мм.
 • Данко-Бриз 4. Більш сильна модель, розрахована на 4 кВт тепловіддачі. Розрахункова потужність вистачає для обігріву приміщення кубатурою до 100 м3. Коефіцієнт корисної дії агрегату дорівнює 88%, а температура продуктів горіння коливається не більше 110-115 °З. За годину обладнання споживає 0,47 м3 газу. Газовий клапан дозволяє регулювати температуру повітря у приміщенні від 13 до 38 °С. Важить конвектор 57 кг, розміри габаритні становлять 275x635x610 мм.

Всі моделі чавунних газових конвекторів здатні працювати як на природному газі (ГОСТ 5542), так і на зрідженому газу (ГОСТ 20448). При цьому мають бути дотримані такі норми:

 • оптимальний тиск природного газу – 1274 Па;
 • оптимальний тиск зрідженого газу – 2940 Па;
 • мінімальні показники тиску для побутового газу – 635 Па, максимальні – не більше ніж 1764 Па.

Газове обладнання конвекторного типу стане відмінним рішенням для житлових та нежитлових приміщень, де немає необхідності чи можливості облаштовувати стаціонарну опалювальну систему. Монтувати чавунні газові конвектори Данко можна на дачах, у заміських будинках, квартирах, офісах, адміністративних будівлях, магазинах, приміщеннях сфери обслуговування.

Щоб конвектор працював із максимальною ефективністю, необхідно правильно вибрати місце встановлення апарата. За будівельними нормами, радіатори та конвектори найкраще розташовувати під вікном. Це незахищене місце в будівлі, схильне до великих тепловтрат. Вуличне повітря, що проникає через щілини у вікні, відразу ж нагріватиметься конвектором, не дозволяючи холоду поширюватися далі.

Переваги

Чавунні газові конвектори Данко мають такі переваги:

 • Безпечні у пожежному відношенні – нагрівальний елемент та пальник надійно захищені корпусом пристрою. Завдяки повній герметичності конструкції конвектор можна встановлювати у спальнях, дитячих кімнатах, будь-яких інших приміщеннях.
 • Додатковий захист приладу забезпечує термостат, який миттєво відключає пальник під час перегрівання внутрішніх елементів обладнання.
 • Працюють без традиційного способу передачі теплової енергії за допомогою рідкого теплоносія. Для функціонування достатньо подачі палива через газову магістраль чи балон.
 • Оснащені енергонезалежною автоматикою з п’єзорозпалом, працюють автономно та не залежать від подачі електроенергії до будівлі.
 • Дозволяють використовувати альтернативний вид палива – скраплений газ. Для зміни подачі достатньо замінити форсунки приладу.
 • Завдяки надійним газовим клапанам MP та Eurosit користувач отримує можливість контролювати температуру та регулювати рівень обігріву приміщення.
 • У конструкцію включений пальник низькополум’яного типу, він виконаний з нержавіючої сталі, захищеної від корозії.
 • П’єзорозпал дозволяє запускати пальник одним натисканням кнопки на панелі конвектора.
 • Чавунний теплообмінник виробника Viadrus (Чехія) гарантує високі показники тепловіддачі, надійність у роботі та довговічність обладнання.
 • Здатні рівномірно прогрівати кімнату завдяки постійному переміщенню нагрітих і остиглих повітряних мас.
 • Безпечні для дітей – їх корпус має кути, що округляють, а поверхня нагрівається не вище 70 °С, що виключає травматизацію.
 • Не пересушують повітря, залишаючи його оптимально зволоженим та комфортним для органів дихання. Ефективно видаляють продукти згоряння, безпечні в екологічному плані.
 • Працюють безшумно, не створюючи дискомфорту мешканцям житла.
 • Розраховані на тривалий термін експлуатації – до 20 років.

Якщо ви вирішили купити чавунний газовий конвектор Данко, наш інтернет-магазин готовий надати свої послуги з підбору та доставки сучасного опалювального обладнання у ваше місто. Зв’язатися з нами можна за телефонами, вказаними на сайті, або за адресою електронної пошти.

Відгуки

Ігор, 36 років: “Купили газовий конвектор Данко для заміського будинку. До цього тут було встановлено електрокотел, але часто підводили енергослужби. Періодична відсутність електрики завдавала безліч турбот і повністю паралізовувала життя в будинку. З конвектором все інакше — в будинку постійно тепло, навантаження на електропроводку мінімальне. Одного газового балона вистачає на 12 днів, тому на електриці виходить відчутна економія.
Наталія, 42 роки: “Конвектор Данко мені сподобався насамперед лаконічним зовнішнім виглядом. Він займає мало місця, має обтічну форму, покритий приємною білою фарбою. За два роки, поки ми користуємося приладом, він жодного разу не дав збій, працює безшумно, не пожовк. Потужності 2,5 кВт вистачає на опалення великої кімнати 25 квадратів. У документації зазначено, що модель із чавунним нагрівачем розрахована на службу до 20 років. Тож сподіваюся, Данко радуватиме нас безперебійною роботою ще довго”.
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок