Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Електричні котли

Данко-ЕН 1Ф3

Обогреватель однофазный мощностью 3 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм

Усі характеристики »
Данко-ЕН 1Ф4,5

Обогреватель однофазный мощностью 4,5 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм.

Усі характеристики »
Данко-ЕН 1Ф6

Обогреватель однофазный мощностью 6 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм.

Усі характеристики »
Данко-ЕН 3Ф6

Обогреватель трехфазный мощностью 6 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм.

Усі характеристики »
Данко-ЕН 3Ф9

Обогреватель трехфазный мощностью 9 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм.

Усі характеристики »
Данко-ЕН 3Ф12

Обогреватель трехфазный мощностью 12 кВт
КПД 97.2 %
Габаритные размеры 300x190x585 мм.

Усі характеристики »

Електричні котли Данко бувають потужністю від 3 до 18 кВт. Вода може прогріватись до 85 градусів тепла, а регулювати її температуру можна за допомогою спеціального двоступеневого регулятора. Існують однофазні та трифазні моделі котлів. Всі вони відмінно підходять для дач чи будь-яких інших заміських будинків.

Переваги

Електричні котли вигідні з багатьох причин. По-перше, вони заощаджують витрати на оплату комунальних послуг, адже вони працюють за рахунок струму, а не дорогого природного газу. По-друге, вони легкі за вагою (27-28 кг) та легкі в експлуатації.

Замовляючи котел Данко, ви отримуєте:

 • робочий тиск води до 0,3 МПа;
 • можливість обігріти приміщення до 180 кв. м;
 • захист від ураження електричним струмом;
 • компактні розміри (висота 56 см, а ширина 40 см);
 • гарантію терміном мінімум 12-18 місяців.

Високий ККД (понад 97%) ще одна незаперечна перевага продукції під брендом Данко. Один із нагрівачів забезпечує половину від максимальної потужності котла, а два інших – по 25%. Відповідно є чотири варіанти потужності (25, 50, 75 або 100%). До котлів легко можна підключити інші пристрої. Наприклад, стабілізатор напруги або програматор (не входять до стандартної комплектації).

Котел Данко — чудова альтернатива газовому устаткуванню або переносним радіаторам опалення. Вони коштують дешевше, служать довше та простіше з технічного обслуговування.

Структура котла

Всі електричні котли є прямокутною конструкцією у вигляді міні-шафи, яка легко кріпиться до стіни. На його лицьовій поверхні розташована панель керування із двома перемикачами, двоступінчастий регулятор температури, манометр та термометр. Устаткування із примусовою циркуляцією води.

Електричний котел складається з:

 • електричної панелі;
 • панелі керування;
 • теплообмінника;
 • повітропропускного клапана;
 • датчика протоки;
 • мембранного бака;
 • патрубків;
 • насоса та його труби;

Котел починає працювати при включенні перемикача. Потрібно встановити на панелі температуру за допомогою регулятора температури. Далі запускається насос і при протіканні води по контуру котла та системи опалення спрацьовує датчик протоки. Після цього напруга подається на котушки магнітних пускачів, які у свою чергу подають напругу на блок ТЕНи.

Конструкція такого обладнання аналогічна з конструкцією газової техніки. Відмінність лише у способі нагрівання. В електричному казані це нагрівальний блок ТЕНи, теплообмінник та блок управління. Електрична енергія перетворюється на теплову саме за допомогою ТЕНів (трубчастих електронагрівачів), вмонтованих у резервуар теплообмінника. Вони нагрівають теплоносій і відбувається обігрів будинку або іншого приміщення.

Види

Виробник котлів компанія «Агроресурс» пропонує сім основних видів електричних казанів. Регулювання потужності ступінчасте, тобто щоб задати потрібну температуру та витрату електроенергії, потрібно включити або вимкнути частину нагрівальних елементів.

Можна замовити такі види котлів:

 • Е-3 (3 квт);
 • Е-4,5 (4,5 кВт);
 • Е-6 (6 кВт);
 • Е-9 (9 квт);
 • Е-12 (12 кВт);
 • Е-15 (15 кВт);
 • Е-18 (18 квт).

Моделі відрізняються своєю потужністю та площею обігріву. Найпотужніший котел E-18 готовий обігріти до 120-180 кв. м. Залежно від продуктивності котла відрізняється його вартість, але в середньому доведеться витратити від 23 тис. рублів.

Живлення котла може бути однофазним або трифазним, тому покупець завжди може підібрати для себе оптимальний варіант. При однофазному від мережі 220, а при трифазному від трифазної мережі змінного струму з глухо заземленим нулем при напрузі мережі 380 В частотою 50 Гц.

Єдиний недолік такого котла – залежність від електроенергії. Іншими словами, якщо у районі відключать світло, то можливі проблеми з експлуатацією теплового обладнання. Якщо є проблеми з подачею електроенергією в регіоні, то можливо краще підібрати інший вид техніки або запастися альтернативним джерелом енергії (твердопаливним котлом тощо).

Гарантія виробника

Завод «Агроресурс» готовий надати гарантію терміном не менше року. Якщо за цей період буде виявлено заводський шлюб, після складання акта перевірки котел візьмуть на безкоштовний ремонт із заміною комплектуючих. Після закінчення гарантійного терміну всі ремонтні роботи проводяться на платній основі.

Виробник гарантує:

 • оптимальна витрата електроенергії;
 • тривалу експлуатацію техніки;
 • безкоштовне гарантійне обслуговування.

При підключенні котла важливо дотримуватись всіх необхідних норм безпеки та суворо дотримуватися інструкцій. Якщо обладнання встановлено неправильно, то його можуть і не взяти на гарантійне обслуговування. Не ухвалять котел і в тому випадку, якщо господар сам намагався його ремонтувати та експлуатував техніку в порушенні інструкції.

Відгуки клієнтів:

Виктор_1987

Взяв Данко Е-6. Нормальний котел швидко гріє і в поєднанні з теплими підлогами відмінно виконує всі свої функції. Радий, що покупка вдалася. Раніше ми мали польський газовий котел, але він часто виходив з ладу. Зрештою, набридло нескінченно викликати фахівці, і вирішили змінити. Тепер лише електричні котли. Газ мене взагалі не цікавить. І грошей більше, а морока із підключенням взагалі кошмар.

Оля Зайцева

Нарешті поміняли казан! Я вже не могла дочекатися! Через зламаний старий казан ми постійно милися холодною водою. У нас у Києві її регулярно відключають, особливо на початку літа. Тепер із Данком усе бл. Купили не дуже дорогу модель Е-4,5, але у нас невелика квартира і нам вистачає. Нагрівається швидко, фактично відразу можна починати купатися.

ЛеняFun

Скептично ставився до українських котлів, але друг встановив у себе вдома і дуже вже якось хвалився. Ми теж стали придивлятися, все-таки ціни дешевші, ніж в іншому місці. Дорогі казани нам зараз, ну ось зовсім не по кишені. Зрештою зупинили вибір на Данко Е-18. Вийшло десь 11 тис. гривень із копійками. Ну, якщо порівнювати з іншими товарами в цій категорії, супер вигідно. Поки що працює нормально. Не знаю, може, несподіванки ще попереду).

Игорь_Жуковский

Я купив колись для дачі Данко. Ми там буваємо рідко, а коли приїжджаємо, то треба, звичайно, і дитину помити і самим викупатися після пляжу. Вже п’ять років працює як годинник. Виробнику респект. Але мені здається такі котли більше для міських квартир, дач, аніж для великих будинків з великою кількістю вікон, дверей, верандами там та іншим. А для невеликої дачі саме те. У них не наростає накип, через що, до речі, ККД і потужність швидко втрачається. Вони легко включаються та вимикаються, без ризику вибуху або витоку газу. Навіть моя дружина легко з ним справляється, а до газового балона взагалі боялася підходити.
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок