Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Відгуки про котли Данко

Данко 8СР

Переваги: швидко підключається, імпортна автоматика.

Недоліки: не помітили.

Відгук:

Вставте сюди свій текст Цього року довелося змінити газовий котел, як на зло – у грудні! Грошей трохи не вистачало, тому взяли Данко-8. Поставили на те саме місце, старий теж був підлоговим. «Наше» виробництво не відлякало, бо старий теж був нашим і прослужив 8 років. Всі базові функції є, наприклад, автоматика в ньому італійська, що радує. Теплообмінник сталевий, а димар класичний — вертикальний. Сам котел одноконтурний, тобто немає функції підігріву води, він призначений для простого обігріву площ будинку. Хоч і працює без насоса, але з обігрівом справляється на ура. За інструкцією площа опалення до 70 м2, у нас лише 50 – претензій немає.

Данко 12,5УС

Позитивні якості: дуже швидко нагріває будинок, чесно відповідає паспортним характеристикам.

Недоліки: немає.

Отзыв:

У зв’язку з поломкою старого вирішили взяти газовий конвекційний котел Данко. Вішали на стіну з виведенням димоходу крізь неї, серед двох моделей взяли потужніше – 12,5 УС. Продавець сказав, що наші 100 квадратів потягне точно – не обдурив. Котел має 7 режимів, на одиночці видає 40 градусів, навесні перетопу немає, в кімнатах комфортно. Вище п’ятого режиму не включали – спека будь здорова. Працює в парі з циркуляційним насосом, щоб була нижча витрата газу, але навіть якщо він зламається, то без тепла точно не залишимось. Рекомендуємо!

Данко – 12ВСР

Позитивні якості: тихо працює, компактний.

Недоліки: ні.

Відгук:

Минулого року перейнялися покупкою нового котла. Вибирали влітку, щось недороге, наш Данко дістався з гарною знижкою. Ми зимуємо у старому сільському будинку – немає ні теплих підлог, ні потреби в якихось надмірностях, тому Данко видався нам ідеальним вибором. Користуємося вже рік, жодних нарікань. Вода добре регулюється від трохи теплої, до окропу. Площу будинку 60 метрів, тільки зараз зрозуміли, що взяли надто потужний котел, але ціна все одно прийнятна. Рекомендуємо до покупки.

Данко – 10УВС

Переваги: економічний та зручний.

Недоліки: поки що не виявив.

Відгук:

Раніше у котельні стояла газова піч, замість якої встановив Данко. Дуже приємно, що він повністю автоматичний, тепер не треба постійно вмикати та вимикати піч. Насамперед порадувала площа обігріву – 90м2, для наших 70 м2 взяли з невеликим запасом. Як запевняє виробник, камера згоряння герметична. Запускаємо простим натисканням кнопки, далі лише регулюємо температуру. Нам знадобилося те, що довжину димоходу можна вибрати: 600 мм або 800 мм, разом із заздалегідь налаштованою захисною автоматикою. Купівлею повністю задоволені, хіба що трохи помучилися з димарем, тому що котел парапетний і димар йде в стіну, а старий йшов у стелю.

Данко – 10С

Позитивні якості: ціна, зовнішній вигляд, якість.

Недоліки: їх просто нема.

Відгук:

Вирішили взяти щось із прийнятним рівнем «ціна — якість», тому зупинилися на Данко. Заздалегідь шукали одноконтурний котел, тому що намучилися зі старим двоконтурним. Виходило так, що або холодна вода, або вдома занадто жарко. З Данком жодних проблем немає – гріє рівномірно, легко регулюється. Важить не більше за інших – близько 50 кг, має подвійний пальник, енергонезалежний. Гарний набір для недорого казана. Сам по собі корпус не гріється — спокійні за дитину та тварин, тому що стоїть прямо на підлозі кухні. Трохи бентежить, що гніт горить постійно, тому витрата завелика, але ціна і простота окупає цей недолік.

Данко – 18С

Позитивні якості: недорогий, не вимагає електрики, економічний.

Недоліки: поки що не знайшов.

Відгук:

Старий КЧМ потік, тому терміново побігли до магазину, де в наявності був лише Данко-18С. Подітися було нікуди – взяли. Встановили швидко та без проблем. Регулятор мало чіпали, т.к. будинок невеликий, у морози включали на «2». У першу ж зиму забралися в 1550 кубів, зі старим вилазили далеко за 2000. Покупкою повністю задоволені.

Данко – 7УС

Переваги: димар у комплекті, невеликий розмір.

Недоліки: незначні.

Відгук:

Сам собою котел цілком непоганий. При встановленні варто врахувати те, що пальник всього один і його, швидше за все, задує, але якщо в будинку немає протягу, то турбується нема про що. Димар виводили на підвітряну сторону, ніяких проблем не виникало, полум’я горить рівно. Має п’єзорозпал, у ньому взагалі немає жодної електроніки, тому не залежить від електрики. Камера згоряння закрита, тому з приміщення не висмоктує повітря. Захисна автоматика італійської марки «СІТ». Розміри котла невеликі, виглядає дуже симпатично. Сміливо встановлюйте та насолоджуйтесь його теплом.

Данко – 15ВСР

Позитивні якості: недорогий, хороша потужність.

Недоліки: незначні.

Відгук:

Зі знанням справи можу сказати, що 15ВСР – добрий агрегат. Підійде навіть для недосвідчених власників. Змінив уже 3 таганрозькі котли — справжній ширвжиток за великі гроші, на відміну від Данко. Живу на селі, роблю все своїми руками, проблем із встановленням не зустрів. Перед кожною зимою повністю його чищу, продуваю, тому жодних нарікань у роботі не помічав. Працює дуже тихо. Крім опалення, добре гріє воду із свердловини, головне стежити, щоб вона завжди була. Загалом рекомендую до придбання цей надійний апарат.
Как вернуть товар надлежащего качества

Данко – 24С

Позитивні якості: надійність, потужність.

Недоліки: ні.

Відгук:

Брав котел у свою нову меблеву майстерню, що є великим і холодним бетонним цехом. Як запевняє виробник, здатний опалювати 220 м2, що дуже схоже на правду. Для того, щоб не знижувати цю цифру, узяв одноконтурний котел. У тому ж він надійніший за двоконтурний, адже його сталевий теплообмінник має товщину стінок 3 мм. Димар у комплекті, не потрібно нічого шукати і докуповувати — бери і монтуй. У цеху його шум складно почути, але він і справді дуже незначний. Діаметр труб опалення вражає – 2 дюйми, тому на робочих місцях завжди тепло. Рекомендую його до покупки будь-якого майстра!
Поделиться:
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок