Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (0362) 26–65–02

Шахтні котли

Данко-20ТНДк

Номинальная теплопроизводительность 20 кВт
КПД 84 %
Расходы топлива 9 кг/час
Рабочее давление воды 0,25 МПа

Усі характеристики »

Шахтні котли Данко використовуються для опалення дачних будинків та заміських котеджів або для опалення промислових приміщень.

Котли Данко мають цікавий процес виробництва. На японському устаткуванні відбувається штампування. Листозгинальне пресування здійснюють на устаткуванні з Фінляндії. Зі збиранням та фарбуванням справляється датський конвеєр. Абсолютно вся продукція проходить спеціальне тестування, без якого котел не може надійти у продаж. Усі товари сертифіковані на території України.

Імпортне виробництво дозволяє виробляти товари, використовуючи високі технології. А випробування на заводі кожної одиниці товару виключають заводський шлюб. Співробітники виробництва здійснюють якісні виміри, що дозволяє надати максимально точну інформацію про розміри та характеристики моделі споживача.

Український виробник пропонує котел Данко ТНДк шахтного типу потужністю 20 кВт. Модель тривалого горіння ідеально підходить для опалення дровами. Завдяки унікальній конструкції котел Данко ТНДк складає сильну конкуренцію іншим твердопаливним котлам на ринку України. Тривале горіння досягається за рахунок оснащення нагнітальної турбіною та контролером.

Котли серії Данко ТНДк працюють на твердому паливі. Призначені для опалення заміських та приватних будинків, а також для приміщень побутового призначення, які не мають доступу до системи газопостачання. Продукція забезпечує високоефективну та надійну роботу.

В основу котла закладено якісний теплообмінник із сталі, товщина якої 5 мм. Його розробили спеціалісти компанії спеціального для котла шахтного типу. Дозволяє обігрівати приміщення від 120 до 180 кв. Робочий цикл має тривалість від 24 до 36 годин. На дровах котел може працювати до 12 годин при одному завантаженні.

Однією з особливостей шахтного котла Данко є автоматичний контроль за процесом горіння палива. Його можна встановити у відкриту систему палива та закриту, за наявності розширювального бака. З метою безпеки і щоб запобігти аварійній ситуації, у контурі котла встановлено ще один контур охолодження діаметром 20 мм. Він активізується, коли температура сягає критичного рівня. У такому випадку котел швидко охолоджується та повертається у звичний режим роботи.

Потужність теплообмінників можна збільшити, збільшивши їх кількість. Тобто якщо зламався один, то не потрібно замінювати все. Потрібно змінити тільки той теплообмінник, який зламався. Таке може статися, якщо стався удар по котлу або був суттєвий перепад локальних температур.

Виробник не лише постарався з унікальною розробкою шахтних котлів. Також споживачеві надається повне право вибору комплектації: вентилятор, контролер або терморегулятор. Необхідно купити сам котел, а вдосконалити його можна вже самостійно.

Переваги:

 1. Усі характеристики підкріплені відповідними документами та сертифікатами.
 2. Котли мають тривалий режим роботи під час спалювання палива.
 3. Найвищий відсоток корисної дії 85%.
 4. Має нижній тип горіння.
 5. Похилі дверцята котла дозволяють легко та швидко завантажувати паливо.
 6. Модель енергонезалежна.
 7. Котел простий в експлуатації, а також має окремі маленькі двері для ревізії зольної камери.
 8. Комплектуючі для даної моделі можна придбати в будь-якому роздрібному магазині такої специфікації.
 9. Є захист від закипання.
 10. Комбінація заслінок для прискорення розпалювання котла.
 11. Футерування камери згоряння.
 12. Термін гарантії 3 роки.
 13. Мінімальний експлуатаційний термін – 15 років.
 14. Легкість в обслуговуванні та одного завантаження палива вистачає на півдня.

Технічні характеристики:

 • ККД не нижче 84%
 • Розміри завантажувальної камери 725 мм (висота), 365 мм (ширина), 430 мм (глибина)
 • Габаритні розміри 1183 мм (висота), 707 мм (ширина), 1363 мм (глибина)
 • Об’єм води в котлі близько 95 л
 • Висота димаря понад 5 метрів
 • Витрата палива близько 9 кг на годину
 • Маса близько 500 кг.

Відгуки:

Олексій Галицький

Вже близько року користуюсь шахтним котлом Данко. Придбав його на заміну старому, а також щоб знизити витрати на паливо. Бюджет був невеликий, але вдалося вибрати недорогу модель. Котел працює безперебійно. Проблемних моментів не було.

Сергій Іванов

Шахтний котел Данко купував для обігріву складських приміщень. Довелося вибрати саме таку модель, бо до складу не проведено газ. Вибір упав на Данка, тому що було багато позитивних відгуків від знайомих і невисока вартість. Також порадувала можливість контролю регулювання температури.
Замовити дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок